Pn - Pt od 8 do 16, Soboty od 8 - 13. W sprawach nagłych służymy pomocą do 22 godziny 7 dni w tygodniu.

O nas

Jesteśmy legalnie działającą stacją demontażu pojazdów i posiadamy stosowne decyzje środowiskowe wydane przez marszałka woj. Śląskiego w zakresie złomowania wszelkich pojazdów zarejestrowanych na terenie RP. od motoroweru do autokaru ,oraz w krajach wspólnoty europejskiej. Wystawiamy dokumenty urzędowe z systemu CEPIK dzięki którym pojazd zostaje na stałe usunięty z rejestrów urzędowych oraz do zamknięcia polisy w firmie ubezpieczeniowej z gwarancją zwrotu składki za okres nie wykorzystanej polisy.

Przyjmujemy do złomowania wszelkie pojazdy, wszystko co podlega rejestracji na terenie całej Unii Europejskiej, również „angliki” – samochody osobowe, samochody ciężarowe, motorowery, motocykle, autokary i inne. Ponadto złomujemy maszyny budowlane oraz sprzęt rolniczy. Zapewniamy natychmiastowy odbiór. Transport gratis! Wystawiamy zaświadczenia potrzebne do wyrejestrowania pojazdu w urzędzie.

Dlaczego warto wybrać nas?

1. Wystawiamy niezbędne do wyrejestrowania pojazdu zaświadczenia o złomowaniu.
2. Indywidualnie wyceniamy każdy złomowany pojazd, płacimy gotówką na miejscu.
3. Umożliwiamy wykonanie usług demontażu kupionego auta celem pozyskania jego części do wtórnego użytku.
4. Prowadzimy sprzedaż używanych części zamiennych do aut osobowych, dostawczy i ciezarowych. W ofercie znajdują się również opony używane.